БАЙКОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

Тернопільська область, Тернопільський район

ОСОБЛИВОСТІ БЮДЖЕТНОГО ПРОЦЕСУ ОБГОВОРИЛИ НА СЕМІНАР-НАРАДІ З ПРЕДСТАВНИКАМИ ОБ'ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД НА ТЕРНОПІЛЬЩИНІ

Дата: 08.06.2018 14:01
Кількість переглядів: 913

Головним управлінням Державної казначейської служби України у Тернопільській області започатковано  проведення виїзних семінар – нарад з актуальних питань казначейського обслуговування для клієнтів органів Казначейства регіону з метою удосконалення рівня обізнаності працівників їх фінансових підрозділів з вимогами бюджетного законодавства та дотримання ними фінансової дисципліни.

Перше таке засідання відбулося 07 червня 2018 року в оновленому приміщенні центру надання адміністративних послуг Байковецької сільської ради. Під головуванням начальника Головного управління державної казначейської служби України у Тернопільській області П.С.Гринчишина проведено семінар-нараду на тему: «Бюджетний процес: планування, виконання та звітність».

До участі в семінарі були запрошені посадові особи об’єднаних територіальних громад Тернопільського району: керівники структурних підрозділів, комунальних підприємств та установ, що фінансуються з бюджету, представники розпорядників та одержувачів бюджетних коштів.

У заході взяли також участь працівники Головного управління та Управління Державної казначейської служби України у Тернопільському районі Тернопільської області, Департаменту фінансів Тернопільської обласної державної адміністрації, Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області.

Під час вступного слова начальник Головного управління Казначейства        П.С. Гринчишин підкреслив важливість налагодження ефективної взаємодії між учасниками бюджетного процесу, розуміння ролі та значення кожної з його ланок та відкритого діалогу для оперативного вирішення поставлених завдань.

Начальник відділу соціально-економічного розвитку, бюджетного планування та адміністративно-територіальної реформи Тернопільської обласної ради     Т.Є. Комоса висловила впевненість, що цей захід сприятиме розбудові об’єднаних територіальних громад та зміцненню їх фінансового становища.  З вітальними словами до учасників зібрання звернулися також голова Байковецької ОТГ А.Р.Кулик та Великогаївської ОТГ О.А.Кохман.

З актуальних питань порядку денного виступили заступник начальника Головного управління Казначейства О.П.Зварич, заступник начальника УДКСУ у Тернопільському районі Т.В.Савка, начальник управління консолідованої звітності Головного управління Казначейства М.Б.Мальована, начальник управління міжбюджетних відносин та видатків місцевих бюджетів Головного управління Казначейства Н.М.Стець.

Доповідь заступника директора Департаменту фінансів Тернопільської ОДА  Б.М. Пателюха стосувалася контрольних повноважень цього органу в процесі виконання статті 115 Бюджетного Кодексу України та механізму їх реалізації.

Заступник начальника управління – начальник відділу Західного офісу  Держаудитслужби в Тернопільській області Р.М.Снігур розповів про результати аудитів, проведених Державною аудиторською службою в 2018 році, здійснив аналіз типових порушень та недоліків у питаннях планування, виконання та звітування про виконання бюджетів.

Учасники семінар-наради також обговорили проблемні питання організації та проведення закупівель, а також планування, затвердження і виконання бюджетів органів місцевого самоврядування у закладах освіти, культури, охорони здоров’я, ЖКГ та інших галузях, окреслені представниками Байковецької та Великогаївської ОТГ.

Завершуючи нараду, начальник Головного управління казначейства П.С.Гринчишин висловив сподівання, що цей захід сприятиме розвитку ОТГ та  виконанню завдань, що виникають перед ними у ході бюджетного процесу.

 

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису    Фото без опису

Фото без опису

 

  

                                                                                                                                                                                                                                                                             

 

Джерело


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь