БАЙКОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

Тернопільська область, Тернопільський район

Військова служба за контрактом

Дата: 10.07.2018 15:56
Кількість переглядів: 842

Фото без опису

         Військова служба в Збройних силах України - це почесний обов’язок громадянина по захисту своєї держави, її територіальної цілісності, своїх сімей та рідних.

         Для вибору фаху та місця подальшого проходження контрактної служби пропонується широкий спектр військових спеціальностей в різних родах військ.

         На військову службу за контрактом до рядового, сержантського і старшинського складу приймаються: громадяни призивного віку, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби; а також військовозобов’язані та жінки, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою та спеціальною підготовкою.

         Вік для прийняття кандидатів на військову службу за контрактом становить від 18 до 40 років (граничний вік прийняття в особливий період збільшується до 60 років для чоловіків, для жінок ? – до 50 років).

 

         Основні вимоги під час відбору:

1. За станом здоров’я кандидат на військову службу придатний за медичними показниками та показниками профвідбору.

2. У претендента на проходження військової служби відмінна фізична підготовленість та психологічна стійкість.

3. Є загальноосвітній рівень.

4. Присутня мотивація до військової служби.

5. Сформований рівень ідейних цінностей, моральних та професійних якостей.

6. Немає судимостей та скоєння тяжких злочинів.

         Проходити службу за контрактом до Збройних Сил України на посади рядового, сержантського і старшинського складу, з двомісячним випробувальним терміном можуть також іноземці та особи без громадянства, якщо вони раніше не були судимі та перебувають в Україні на законних підставах. Для них вимоги прийняття на військову службу за контрактом майже ті ж самі: вік до 45 років, стан здоров'я та придатність до військової служби за медичними показниками, відсутність судимостей, фізична підготовленість та професійно-психологічний відбір.

 

         Терміни військової служби за контрактом:

– військовослужбовці, прийняті на посади рядового складу – строк на 3 роки;

– військовослужбовці, прийняті на посади сержантського і старшинського складу – строк від 3 до 5 років залежно від згоди сторін;

– військовослужбовці, які приймаються на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації або введення правового режиму воєнного стану – до закінчення особливого періоду або до оголошення рішення про демобілізацію;

– особи, які приймаються на військову службу за контрактом у період з моменту оголошення мобілізації до часу введення воєнного стану (настання воєнного часу) або оголошення рішення про демобілізацію – строком на 6 місяців.

         У випадку закінчення особливого періоду або оголошення рішення про демобілізацію дія таких контрактів припиняється достроково.

 За більш детальною інформацією просимо звертатись у Тернопільський ОМВК за адресою: м. Тернопіль, вул. Тролейбусна, 5 та за телефоном: (0352) 43-58-19

 

        


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь