БАЙКОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

Тернопільська область, Тернопільський район

Проведення конкурсу на посаду директора Комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини» Байковецької сільської ради

Дата: 18.07.2018 13:33
Кількість переглядів: 1142

Фото без опису

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

про проведення конкурсу

на посаду директора Комунального некомерційного підприємства

«Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини»

Байковецької сільської ради

 

Правові підстави проведення конкурсу: постанова Кабінету Міністрів України № 1094 від 27.12.2017 р. «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я»; рішення сесії Байковецької сільської ради № 684 від 10.07.2018 р. «Про конкурс»; рішення виконавчого комітету Байковецької сільської ради від 16.07.2018 р. № 95 «Про утворення постійно діючої конкурсної комісії».

Назва установи: Комунальне некомерційне підприємство «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини» Байковкецької сільської ради.

Місце знаходження: 47710, вул. Джерельна, буд. 1, с. Шляхтинці, Тернопільського району, Тернопільської області.

Основні напрями діяльності, структура підприємства зазначені в Статуті Комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини» Байковецької сільської ради.

Кошторисні призначення для фінансового забезпечення діяльності Некомерційного комунального підприємства «Амбулаторія загальної практики- сімейної медицини» Байковецької сільської ради до 01.07.2018 року складають 1 600 000, 00 грн.

Умови оплати праці директора Комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини» Байковецької сільської ради визначаються відповідно до спільного наказу Міністерства праці та соціальної політики України і Міністерства охорони здоров’я від 05.10.2005 року №308/519 «Про впорядкування умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення».

Істотні умови контракту: умови матеріального забезпечення, відповідальність сторін, розв’язання спорів, внесення змін і доповнень до контракту, строк його дії.

Назва вакантної посади: директор Комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини» Байковецької сільської ради.

Кваліфікаційні вимоги:

- повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки "Медицина", проходження інтернатури  за однією із спеціальностей медичного профілю з наступною спеціалізацією з «Організації і управління охороною здоров’я»;

- підвищення  кваліфікації, курси удосконалення, стажування, передатестаційні цикли тощо);

- наявність сертифіката лікаря – спеціаліста та посвідчення про присвоєння (підтвердження) кваліфікаційної категорії з цієї спеціальності;

- стаж роботи за фахом не менше 5 років (в медичній галузі).

 

Перелік документів, що подаються на участь у конкурсі:

1) копію паспорта громадянина України;

2) письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за встановленою формою;

3) резюме у довільній формі;

4) автобіографію;

5) копію (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я, а також копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;

6) згоду на обробку персональних даних за встановленою формою;

7) конкурсну пропозицію обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі (конкурсна пропозиція повинна містити проект плану розвитку закладу на середньострокову перспективу (три - п’ять років), в якому передбачаються: план реформування закладу протягом одного року; заходи з виконання завдань закладу і результати аналізу можливих ризиків, пропозиції з поліпшення економічних та фінансових показників закладу, підвищення ефективності його діяльності, запобігання корупції; пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку закладу; пропозиції (відомості) щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників діяльності закладу);

8) довідку МВС про відсутність судимості;

9) медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ;

10) попередження стосовно встановлених Законом України  «Про запобігання корупції» вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду, за встановленою формою;

11) заяву про відсутність у діях особи конфлікту інтересів, за встановленою формою;

12) підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції»).

Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються в запечатаному вигляді.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

 

Заява про участь у конкурсі подається особисто претендентом на зайняття посади директора, інші необхідні документи подаються в запечатаному вигляді особисто або надсилаються поштою з 19 липня по 01 серпня 2018 року  включно за адресою: вул. Січових Стрільців буд. 41, с. Байківці, другий поверх, кабінет 24, відділ юридичної та кадрової роботи.

Електронна адреса:

"Байковецька сільська рада" gromada@bsr1653.gov.ua

Телефон  для довідок: (0352) 29-62-05

Дата проведення засідання конкурсної комісії з розгляду заяв претендентів і доданих до них документів відбудеться орієнтовно 02 серпня 2018 року за адресою: вул. Січових Стрільців буд. 41, с. Байківці.

    Дати  наступних засідань конкурсної комісії буде повідомлено додатково.

Протокол

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь