БАЙКОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

Тернопільська область, Тернопільський район

Участь учителів іноземної мови у тренінгах

Дата: 20.08.2018 11:12
Кількість переглядів: 687

Нова українська школа  це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета цієї реформи – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті.

Нова українська школа  – це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. 

Фото без опису

У рамках впровадження цієї реформи 15 – 17 серпня 2018 року в Острівській ЗОШ І – ІІІ ступеня Тернопільського району відбулися очні тренінги для вчителів англійської мови, які упродовж 2018 / 2019 навчального року працюватимуть із 1 класами. Перед цим (упродовж літніх канікул) педагоги пройшли навчання на онлайн-платформі, створеної спільно Британською Радою і Кембриджським Університетом.

Фото без опису

Очні тренінги проводила Ямелинець Леся Василівна – знаний в області фахівець, що багато років співпрацює з Британською радою, у своїй професійній діяльності вміло поєднує кооперативні методи навчання з традиційними з метою застосування на різних етапах навчання.

Фото без описуФото без опису

Під час проходження підвищення кваліфікації учителі опанували 5 обов’язкових модулів:

• Розуміння учнів;

• Сприяння розвитку вмінь 21-го століття;

• Планування уроків по-новому;

• Організація уроку;

• Інклюзивне навчання.

Фото без опису

Послідовні та інформативні тренінги були проведені на високому методичному рівні. Кожен вчитель мав унікальну можливість зайняти місце учня та на собі випробувати нові методики та цікаві вправи, різні форми організації навчальної діяльності. Це дало змогу критично оцінити свої методи викладання та підготуватись до роботи в умовах Нової Української Школи.

Кожен день був наповнений новими теоретичними поняттями та практичними завданнями. Принципи дитиноцентризму, мобільності, сучасності, креативності, гнучкості втілювались на кожному етапі роботи.

Фото без опису

Всі заняття проводились в атмосфері дружньої співпраці, взаємодопомоги та обміну досвідом. Позитивізм, готовність висловлюватись та прислуховуватись об’єднали вчителів різних навчальних закладів Тернопільського району в єдину команду. Разом вони співали пісні, ілюстрували та інсценізували римівки, будували картини з допомогою власних тіл, вправлялися у виготовленні та практичному застосуванні флешкарток, ляльок та масок на уроці.

Фото без опису

Ретельно підібраний, продуманий, надзвичайно корисний матеріал дав змогу вчителям англійської мови стерти бар’єр страху перед новим на наповнитись впевненістю та знаннями для впровадження нових стандартів освіти. Педагоги нашої громади для себе взяли безліч різних вправ, завдань та прийомів роботи. Теми, що подавалися, надзвичайно цікаві, сучасні та необхідні для успішної роботи вчителя не лише іноземної мови.

Фото без опису Ідея проведення уроків в ігровій формі спрямована на високий результат – навчити учнів спілкуватися англійською, щоб, як наслідок, у них виникло бажання вчитися…

 

Фото без опису

Учасники тренінгу висловили щиру вдячність за організацію та проведення такого навчання. Після навчання вчителі отримали сертифікати про підвищення кваліфікації

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь