У Байківцях замигтів високий синьо - жовтий стяг
У Байківцях, сьогодні, вшанували знаменний для кожного українця День Державного Прапора України. Активну участь в урочистостях взяло керівництво Байковецької сільської ради. А замигтів синьо – жовтий стяг при в’їзді у село Байківці.
Молодіжний склад народного аматорського хору с. Шляхтинці (керівник Степан Матковський) відкрили це знаменне дійство.
Отець Віталій Дзюба освятив прапор, а почесне право підняти головний символ України надали молодому поколінню нашої громади разом із сільським головою Анатолієм Куликом.
Звертаючись до всіх присутніх, Анатолій Кулик відзначив, що сьогодні прапор України займає особливе місце у житті справжніх українців, ставши для них символом єдності та перемоги:
– Із цим символом України в серці наші бійці мужньо обороняють українську землю у зоні АТО. Прапором України накривають тіла загиблих, проводжаючи їх в останню путь. Саме синьо-жовтий стяг першим з’являється на будівлях та спорудах у звільнених містах та селах на Сході України, символізуючи міць та незламність українського духу. Сьогодні завдання кожного з нас – зберегти цей символ у своєму серці, як це роблять тисячі матерів та жінок, які чекають з АТО своїх батьків, синів та чоловіків і вірять у перемогу України.