БАЙКОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

Тернопільська область, Тернопільський район

До уваги виборців !

Дата: 09.04.2019 14:43
Кількість переглядів: 524

Фото без опису

Ви можете змінити місце голосування у другому турі виборів Президента України до 15 квітня 2019 включно

Виборці, які у день повторного голосування з виборів Президента України   21 квітня 2019 року будуть перебувати (проживати) поза межами свого місця реєстрації згідно паспортних даних, за бажанням можуть тимчасово змінити своє місце голосування без зміни зареєстрованої виборчої адреси.

Для цього, як і перед виборами 31 березня, таким виборцям необхідно знову здійснити процедуру тимчасової зміни місця голосування без зміни місця реєстрації. Для цього таким виборцям треба, як і попереднього разу, подати нове звернення до відповідного органу ведення Державного реєстру виборців. Для цього необхідно звернутись з відповідною заявою до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації або за місцем, де буде перебувати (проживати) виборець у день виборів. При собі потрібно мати паспорт та документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування (довідка про постійне місце проживання, довідка з постійного місця роботи, посвідчення про відрядження тощо). Без документів, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування, виборцю буде відмовлено у задоволенні заяви.

Виборці, виборча адреса яких знаходиться на території АРК та міста Севастополя, на тимчасово окупованих територіях районів, міст, селищ і сіл, їх частин у Донецькій та Луганській областях, межі та перелік яких визначаються Указом Президента України, можуть не додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця їх голосування

Заяви  приймаються відділом ведення Державного реєстру виборців до 15 квітня 2019 року включно, за адресою: м-н Перемоги,1 м.Тернопіль, тел. (0352) 43-59-59.

До уваги виборців, які бажають проголосувати за місцем перебування (вдома)

Виборцю, який внесений до списку виборців на виборчій дільниці, але за віком, у зв’язку з інвалідністю чи за станом здоров’я не здатний пересуватися самостійно, дільнична виборча комісія надає можливість голосувати за місцем перебування цього виборця (вдома). Для цього виборець подає до дільничної виборчої комісії поштою або через інших осіб власноручно написану заяву з проханням забезпечити голосування за місцем перебування (до заяви додається довідка медичної установи про стан здоров’я) до 20 години 19 квітня 2019 року.


Щоб реалізувати своє право обирати радимо перевірити свої дані у Державному реєстрі виборців, особливо у випадку якщо Ви нещодавно:

  • змінювали прізвище, ім’я чи по батькові,
  • змінювали зареєстроване місце проживання,
  • досягли повноліття та голосуватимете вперше.

Як перевірити  правильність своїх даних у Державному реєстрі виборців та у списку виборців?

ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ

Зареєструйтесь у сервісі «Особистий  кабінет виборця»,  зробіть в ньому запит до Державного реєстру виборців та орієнтовно протягом 1 доби отримайте дані щодо свого включення до Державного реєстру виборців на свою електронну адресу. 

У БУДЬ-ЯКИЙ РОБОЧИЙ ДЕНЬ ПРИЙДІТЬ ІЗ ПАСПОРТОМ

до відділу ведення Державного реєстру виборців Тернопільської РДА за адресою: м. Тернопіль майдан Перемоги,1     тел. 43-59-59.

ПЕРЕВІРТЕ, ЧИ ПРАВИЛЬНО ВКАЗАНО ВАШІ ДАНІ

  • ПРІЗВИЩЕ, ІМЯ, ПО-БАТЬКОВІ
  • ДАТА НАРОДЖЕННЯ
  • ЗАРЕЄСТРОВАНЕ МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ
  • ВІДСУТНІСТЬ ЧИ НАЯВНІСТЬ ВІДМІТКИ ПРО ПОСТІЙНУ НЕЗДАТНІСТЬ САМОСТІЙНО ПЕРЕСУВАТИСЯ

ЯКЩО ВАС НЕ ВКЛЮЧЕНО ДО СПИСКУ ВИБОРЦІВ  АБО ВАШІ ДАНІ ВКАЗАНІ НЕВІРНО

ВАМ НЕОБХІДНО НЕ ПІЗНІШЕ 15 КВІТНЯ  2019 РОКУ  ОСОБИСТО ПОДАТИ  ЗАЯВУ З ДОДАНИМИ ДО НЕЇ ДОКУМЕНТАМИ (КОПІЯМИ ДОКУМЕНТІВ), ЯКІ ПІДТВЕРДЖУЮТЬ ЗАЗНАЧЕНІ В НІЙ ВІДОМОСТІ ДО:

ВІДДІЛУ ВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ РДА 

за адресою м. Тернопіль майдан Перемоги,1 тел. 43-59-59

                                                                                             

У ДЕНЬ ГОЛОСУВАННЯ ЗМІНИ ДО СПИСКУ  ВИБОРЦІВ НЕ ВНОСЯТЬСЯ!!!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь