A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
БАЙКОВЕЦЬКА ГРОМАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ, ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ РАЙОН

РОЗПОРЯДОК БОГОСЛУЖІНЬ

Дата: 25.04.2019 16:47
Кількість переглядів: 689

с. Байківці

Парафія св. Параскеви УГКЦ

26.04 – П’ятниця

10:00 - Царські Часи, Плащаниця

18:00 - Жива Вервиця

20:00 - Єрусалимська Утреня

27.04 – Субота

18:00 - Посвячення пасок

28.04 – Неділя - ВЕЛИКДЕНЬ

00:00 – Надгробне, Великодна Утреня, Свята Літургія

10:00 - Свята Літургія

18:00 - Гаївки

29.04 – Понеділок

11:00 - Свята Літургія

13:00 - Посвячення пам’ятників

14:00 - Великодний парастас на цвинтарі

с. Байківці

Парафія Пресвятої Євхаристії УГКЦ

26.04 – П’ятниця

12:00 - Царські Часи, Плащаниця

21:00 - Єрусалимська Утреня

27.04 – Субота

17:00 - Посвячення пасок

28.04 –  Неділя - ВЕЛИКДЕНЬ

08:00 – Надгробне, Великодна Утреня, Свята Літургія

29.04 – Понеділок

09:00 - Свята Літургія

13:00 - Посвячення пам’ятників

14:00 - Великодний парастас на цвинтарі

с. Байківці

Парафія Пресвятої Трійці УГКЦ

26.04 – П’ятниця

09:00 - Винесення Плащаниці

18:00 - Єрусалимська Утреня

27.04 – Субота

17:00 - Посвячення пасок

28.04 – Неділя – ВЕЛИКДЕНЬ

07:00 - Надгробне, Воскресна Утреня

08:00 - Воскресна Свята Літургія

с. Дубівці

ПАРАФІЯ АРХИСТРАТИГА  МИХАЇЛА УГКЦ

з 27.04 на 28 .04

23:00 - Єрусалимська утреня, Свята Літургія, Посвячення пасок

29.04 – Понеділок

08:30 - Свята Літургія

30.04 – Вівторок

08:30 - Свята Літургія

с. Дубівці

ПАРАФІЯ АРХИСТРАТИГА  МИХАЇЛА ПЦУ

28.04 – Неділя – ВЕЛИКДЕНЬ

06:00 - Надгробне, Пасхальна Утреня, Свята Літургія, Посвячення пасок

17:00 - Гаївки

29.04 – Понеділок

10:00 - Свята Літургія

30.04 – Вівторок

10:00 - Свята Літургія

с. Стегниківці

ПАРАФІЯ  Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ

26.04 – П’ятниця

11:00 - Винесення Плащаниці

27.04 – Субота

19:00 - Посвячення пасок

28.04 – Неділя - ВЕЛИКДЕНЬ

07:00 - Воскресна Утреня, св. Літургія

14.00 - Великодний парастас на цвинтарі

29.04 – Понеділок

10:30 - Свята Літургія

30.04 -  Вівторок

10:30 - Свята Літургія

с. Курники

Парафія Архистратига Михаїла УГКЦ

26.04 – П’ятниця

12:00 - Часи 6-9. Виставлення Плащівниці

27.04 – Субота

17:30 - Посвячення Пасок.

28.04 – Неділя - ВЕЛИКДЕНЬ

06:00 -  Воскресна свята Літургія

29.04 – Понеділок

12:30 - Свята Літургія

30.04 - Вівторок

08:30 -  Свята літургія

15:00 - Відправа на цвинтарі

с. Лозова

ПАРАФІЯ   СВЯТИХ ВЕРХОВНИХ АПОСТОЛІВ ПЕТРА І ПАВЛА УГКЦ

26.04 – П’ятниця

09:00 - Винесення Плащаниці

27.04 – Субота

18:00 - Посвячення пасок

28.04 – Неділя - ВЕЛИКДЕНЬ

06:00 – Надгробне Великодна Утреня св.Літургія

29.04 –Понеділок

09:00 - Свята Літургія

14:00 - Великодний парастас на цвинтарі

30.04 – Вівторок

09:00 - Свята Літургія

14:00 - Великодний парастас на цвинтарі

 

с. Шляхтинці

Церква Пресвятої Трійці УГКЦ

26.04 – П’ятниця

09:30 - Вечірня з виставленням Плащаниці

20:00 - Єрусалимська Утреня

27 .04 – Субота

09:00 - Вечірня з літургією св. Василія Великого

18:00 - Посвячення Пасок

28.04 – Неділя – ВЕЛИКДЕНЬ

08:30 - Надгробне, Воскресна Свята Літургія

29.04 – Понеділок

10:15 - Свята Літургія

15:00 – Відправа на Цвинтарі

30.04 – Вівторок

12:00 - Свята Літургія

с. Гаї – Гречинські

Парафія Непорочного Зачаття пресвятої Богородиці

26.04 – П’ятниця

11:00 - Часи I-III з виставленням плащаниці

27 .04 – Субота

17:00 - Посвячення Пасок

22:30 - Пасхальна Утреня.

28.04 – Неділя - ВЕЛИКДЕНЬ

00:00 - Воскресна Свята літургія

13:00 - Відправа на цвинтарі

29.04 –Понеділок

08:30 - Свята Літургія

30.04 – Вівторок

10:15 - Свята Літургія

с. Гаї – Шевченківські

Успіння Пресвятої Богородиці

26.04 – П’ятниця

08:30 - Вервиця, сповідь

09:00 - Великі Царські Часи

10:00 - Вечірня з виставленням плащаниці

18:00 - Єрусалимська Утреня

27.04 – Субота

08:30 - Вервиця

09:00 - Вечірня з Літургією св. Василія Великого

З 17:00 до 19:00 - Посвячення пасок

28.04 – Неділя - ВЕЛИКДЕНЬ

06:30 - Вервиця

07:00 - Надгробне

07:30 - Пасхальна Утреня

08:30 - Пасхальна служба Божа за Парафіян

11:00 - Служба Божа для Дітей і Молоді

29.04 –Понеділок

08:30 - Вервиця

09:00 - Служба  Божа за померлих 

11:00 - Служба Божа для Дітей і Молоді

15:00 - Відправа на цвинтарі

30.04 – Вівторок

08:30 - Вервиця

09:00 - Служба  Божа за здоров’я

11:00 - Служба Божа для Дітей і Молоді

с. Гаї – Шевченківські

Преподобного Іова Почаївського ПЦУ

26.04 – П’ятниця

09:00 - Вечірня з винесенням Плащаниці

18:00 - Канон «Плач Богородиці»

27 .04 – Субота

18:00 - Освячення пасок

28.04 – Неділя - ВЕЛИКДЕНЬ

07:00 - Надгробне

 

с. Чернлів - Руський

Покрови Пресвятої Богородиці

26.04 – П’ятниця

10:30 - Вечірня з виставленням Плащаниці

27 .04, 28.04 – Субота, Неділя – ВЕЛИКДЕНЬ

20:00 - Вечірня

22:00 - Надгробне, Пасхальна Утреня, Свята Літургія Івана Золотоустого, Мирування

29.04 – Понеділок

07:30 - Утріня

08:30 - Свята Літургія

30.04 – Вівторок

11:00 - Свята Літургія

с. Соборне

Церква Святої Трійці

26.04 – П’ятниця

08:00 - Великі Царські часи

13:00 - Виставлення Плащаниці

20:00 - Єрусалимська Утреня

27 .04 – Субота

08:00 - Вечірня з літургією св. Василія Великого

19:00 - Посвячення Пасок

28.04 – Неділя – ВЕЛИКДЕНЬ

06:00 - Надгробне, Пасхальна Утреня, Свята Літургія, Мирування

29.04 – Понеділок

11:00 - Утріня

14:00 – Парастас на Цвинтарі

30.04 – Вівторок

07:30 - Утріня

08:30 - Свята Літургія

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь