Кращі волейболісти – у Байковецькій громаді!

Дата: 20.11.2019 09:06
Кількість переглядів: 612

Фото без опису

19 листопада 2019 року в рамках ХXІV Спортивних  ігор  школярів Тернопільського району відбулися фінальні районні змагання з волейболу серед  юнаків шкіл І-ІІІ ступенів.

Наші спортсмени з НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» під керівництвом тренера Микола Кітчака, які в зональному турнірі,  переконливо перемогли усіх суперників, показали змістовний, видовищний волейбол, високий рівень підготовки і стали переможцями.

Чемпіонами району стали: Саланський Денис, Комар Павло, Неділько Арсен, Каліщук Владислав, Бутрин Устим, Банніков Тарас, Островський Володимир, Саланський Володимир, Оленюк Арсен, Солонинка Павло. Їхня організованість, дружність, зіграність допомогли виграти турнір.

Вітаємо наших волейболістів та тренера і бажаємо нових визначних перемог.