Відбулося засідання виконкому
Дата: 10.12.2019 15:11
Кількість переглядів: 529
Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Байковецької сільської ради. На розгляд членів виконкому було винесено ряд важливих питань. Насамперед, вони розглянули проєкт бюджету Байковецької сільської ради на 2020 рік. З ним ознайомив присутніх перший заступник сільського голови Микола Дума. Після дебатів члени виконкому підтримали запропонований проєкт і винесли його на розгляд сесії сільської ради. Також розглянули План соціально-економічного розвитку Байковецької громади, погодили заходи на 2020 рік до Програм розвитку культури і мистецтва, фізичної культури і спорту, сільської молодіжної політики, туризму тощо.
Нагадаємо, що сесія сільської ради відбудеться 13 грудня о 10 год.