Успішний виступ наших волейболісток

Дата: 17.12.2019 10:24
Кількість переглядів: 1222

Волейбол – гра, яка завоювала весь світ. Це один з наймасовіших видів спорту, що розвиває координацію, швидкість, спритність, допомагає формувати характер і психологічну стійкість.

В рамках ХХІV Спортивних ігор школярів Тернопільського району  13 грудня 2019 року на базі НВК «Шляхтинецька ЗОШ І-ІІ ст. ім. О.Г.Барвінського-ДНЗ» відбулися фінальні районні змагання з волейболу серед дівчат шкіл І-ІІ ступенів.

Юні вихованки вчителя вищої кваліфікаційної категорії Руслана Касарди  традиційно продемонстрували змістовну гру і впевнено перемогли всіх своїх суперників.

Чемпіонами району стали Василина Сачик, Христина Скорик, Анжеліна Кулініч, Аліна Ткач, Юлія Франчишин, Лілія Кацаба, Каріна Вареха.

10 грудня 2019 року срібними призерами  фінальних районних змагань з волейболу стали юнаки Байковецької ЗОШ І-ІІ ступенів.

Бажаємо волейболістам та їх тренеру міцного здоров’я, спортивного завзяття, незламності духу, подальших вдалих виступів! Хай примножуються спортивні здобутки та шириться гарна слава про наших спортсменів!