БАЙКОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

Тернопільська область, Тернопільський район

Відбулося громадське слухання Генерального плану сіл Шляхтинці та Гаї-Гречинські

Дата: 24.11.2016 16:35
Кількість переглядів: 1247

Генеральний план с. Шляхтинці та с. Гаї Гречинські

23 листопада 2016 року в приміщенні БК с. Шляхтинці відбулися громадські слухання з приводу затвердження Генерального плану сіл Шляхтинці та Гаї-Гречинські, відповідно до законодавства України, Положення про організацію та проведення громадських слухань з питань містобудівної діяльності на території Байковецької сільської ради, державних будівельних норм, стандартів та правил.

Фото без опису

Близько 17 години в актовому залі БК с. Шляхтинці зібралися ті, кому не байдуже майбутнє сіл Шляхтянці та Гаї-Гречинські що з 2015 року є частиною Байковецької сільської ради. На слуханні були присутні сільський голова Кулик Анатолій Романович, перший заступник сільського голови Дума Микола Андрійович, розробник проекту Генерального плану сіл Шляхтинці та Гаї-Гречинські Будзик Василь Михайлович, начальник відділу земельних відносин, будівництва та архітектури Чорномаз Ольга Михайлівна, архітектор Байковецької сільської ради Сокульський Ярослав Миколайович, інші спеціалісти Байковецької сільської ради, старший поліцейської станції та над інспекторами, які обслуговують поліцейську станцію при Байковецькій сільській раді, майор поліції Яржемський Юрій Петрович.

 

Фото без опису

Громадське слухання по обговоренню генерального плану сіл Шляхтинці та Гаї-Гречинські розпочав сільський голова Кулик Анатолій Романович.

Фото без опису

Головний архітектор проекту Будзик Василь Михайлович (кваліфікаційний сертифікат Серія АА №2573) проінформував громадськість сіл Шляхтинці та Гаї-Гречинські по питаннях проектно-вишукувальних робіт та основних завданнях які вирішує генплан, на який період розробляється генеральний план сіл Шляхтинці та Гаї-Гречинські, деякі технічні параметри та характеристики. Також Василь Будзик розповів про проблеми які виникли під час розроблення даного генерального плану, привабливі території для інвесторів, реакраційну зону вздовж річки Гніздечна, санітарно-захисну зону вздовж цвинтара, будівництво каналізаційно-очисних споруд.

Сільський голова Кулик А.Р. та головний архітектор проекту Генерального плану сіл Шляхтинці та Гаї-Гречинські  Будзик В.М. протягом усього громадського слухання надавали вичерпні відповіді на запитання жителів, що виникали під час розгляду та обговорення проекту Генерального плану сіл Шляхтинці та Гаї-Гречинські.

Фото без опису

За підсумками громадського слухання вирішили схвалити представлені матеріали Генерального плану сіл Шляхтинці та Гаї-Гречинські, з урахуванням усних пропозицій громадськості, які відповідають законодавству України, державним будівельним нормам, стандартам та правилам та подати на затвердження у містобудівну раду Тернопільської обласної державної адміністрації. Від схвалення  Генерального плану сіл Шляхтинці та Гаї-Гречинські  утримались лише 7 жителів із присутніх близько 70 (сімдесяти) осіб.

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь