Бізнес-майстерня: “Ефективна співпраця з Німеччиною: секрети успіху”
Дата: 23.10.2020 10:59
Кількість переглядів: 635
З метою підвищення компетенцій менеджерів експортно- та імпортноорієнтованих підприємств області шляхом участі у коопераційних сесіях, у співробітництві з Програмою GIZ “Fit for Partnership with Germany” 29 жовтня 2020 року об 11 год. відбудеться онлайн бізнес-майстерня: “Ефективна співпраця з Німеччиною: секрети успіху” (програма заходу додається).
Під час заходу учасники зможуть отримати детальну інформацію про Програму GIZ та умови відбору суб’єктів господарювання для участі у коопераційних сесіях, з метою налагодження співпраці з німецькими підприємствами. Коопераційні сесії у 2021 році відбуватимуться за наступними напрямами:
- економічна кооперація (без галузевої специфіки);
- економічна кооперація у харчовій промисловості;
- Industry 4.0;
- економічна кооперація в секторі охорони здоров’я;
- економічна кооперація в сфері енергоефективності.
Для участі у заході прохання попередньо зареєструватися до 26 жовтня: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfFPgECNyHmVOczPXc4Rbp5qRGKxxRzAQ-Y3e0TWPJ_mmAgCg/viewform
Посилання на участь у заході буде надіслано додатково.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04394846/e1b31b2d934c78f2d75d49fa49a0c1f9.jpg)