Стартував конкурс «Учитель року – 2021»
Протягом навчального року надходить безліч пропозицій щодо конкурсів, фестивалів, змагань, проектів… Усі різні, але спільним є те, що вони покликані розкрити таланти учасників, розширити їхні можливості, підняти самооцінку, впевненіше крокувати обраним шляхом.
Щорічний Всеукраїнський конкурс «Учитель року» - не виняток. Він теж має на меті - віднайти неординарних особистостей з числа педагогів і допомогти їм проявити себе. Нинішній конкурс – особливий, адже проходить у дистанційному режимі. Троє творчих та відважних молодих педагогів із закладів освіти нашої громади - Надія Василівна Стасюк, вчителька української мови та літератури НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст..- ДНЗ»; Олена Сергіївна Бучок, вчителька математики того ж закладу; Марта Михайлівна Юрчак, вчителька математики Байковецької ЗОШ І-ІІ ст. – подали заявки на участь і впоралися з усіма поставленими задачами. Вони підготували і провели онлайн майстер-клас, дистанційний урок, а також виконали тестові завдання. Якісна професійна підготовка конкурсанток, підтримка колег та віра учнів у своїх педагогів дали блискучі результати. Маємо двох переможниць першого (зонального) етапу конкурсних випробувань «Вчитель року -2020»: у номінації «Українська мова та література» кращою визнано Надію Василівну Стасюк; у номінації «Математика» - Олену Сергіївну Бучок.
Тож ще раз переконуємося в істинності думки: «Здолає дорогу той, хто йде!»
Ми щиро вітаємо переможців І туру! Бажаємо наснаги і натхнення на подальших етапах змагань! Віримо в їхні успіхи та наш загальний успіх на шляху змін в освітній галузі. Адже робити цей світ кращим, вдосконалювати його і себе може й зобов’язаний кожен із нас. А такі педагоги, як наші конкурсантки – це справжні агенти змін. Вони дійсно творять майбутнє української освіти!