БАЙКОВЕЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ, ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ РАЙОН

Увага! Конкурс на заміщення вакантних посад в комунальних закладах культури Байковецької сільської ради

Дата: 11.01.2021 09:15
Кількість переглядів: 708

Байковецька сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

- завідувача комунального закладу «Сільський клуб с. Охримівці» (місце знаходження: вулиця Чорновола, будинок 29, с. Охримівці, Тернопільський район (колишній Збаразький район), Тернопільська область, 47370).

- завідувача комунального закладу «Сільський клуб с. Романове Село» (місце знаходження: вул. Лесі Українки, буд. 5, с. Романове Село, Тернопільський район (колишній Збаразький район), Тернопільська область, 47375);

- завідувача комунального закладу «Сільський клуб с. Шляхтинці», тимчасово, на період відсутності основного працівника (місце знаходження: вул. Барвінського, буд. 16, с. Шляхтинці Тернопільський район Тернопільська область 47710).

 

Загальні вимоги до кандидатів:  вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Особи, які бажають взяти участь в конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу, подають такі документи (на поштову та електронну адресу Байковецької сільської ради або особисто):

 • заяву про участь у конкурсі, з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних", за зразком, що додається;
 • автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
 • оригінали та копії документів про вищу освіту (у разі подання документів особисто) або копії документів засвідчені у встановленому законом порядку;
 • оригінали та копії документів, що посвідчують особу та ідентифікаційного коду (у разі подання документів особисто) або копії документів засвідчені у встановленому законом порядку;
 • два рекомендаційні листи довільної форми;
 • мотиваційний лист довільної форми.

Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

 

Дата початку приймання документів: 11 січня 2021 року.

Дата початку формування конкурсної комісії: 29 січня 2021 року.

Документи приймаються за адресою: вул. Січових Стрільців, буд. 43,      с. Байківці, Тернопільський район, Тернопільська область, 47711, кабінет     № 306, відділ юридичної та кадрової роботи Байковецької сільської ради, e-mail: gromada@bsr1653.gov.ua. Довідки за телефоном: 29 62 00.

 

Конкурсний добір керівника закладу культури складається з таких етапів:

 • оголошення Байковецькою сільською радою конкурсу на посаду керівника закладу культури;
 • формування складу конкурсної комісії;
 • подання документів кандидатами на посаду керівника закладу культури;
 • добір кандидатів на посаду керівника закладу культури;
 • призначення Байковецькою сільською радою керівника закладу культури.

 

Після закінчення строку подання документів для участі в конкурсі Байковецька сільська рада оприлюднює подані кандидатами документи  (визначені у даному оголошенні),  на своєму офіційному веб-сайті відповідно до Закону України "Про захист персональних даних".

Конкурсний добір проводиться публічно. Матеріали засідань конкурсної комісії розміщуються на  офіційному веб-сайті сільскої ради.

Конкурсна комісія про проведення свого першого засідання повідомляє кандидатів.

На другому засіданні конкурсна комісія проводить співбесіду з кандидатами, під час якої заслуховує публічні презентації проектів програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.

Конкурсна комісія приймає рішення про визначення переможця конкурсу шляхом голосування та оприлюднює його на офіційному веб-сайті Байковецької сільської ради та в інший спосіб.

 

Відповідно до вимог  статті 21³ Закону України «Про культуру» Байковецька сільська рада приймає пропозиції від громадських організацій у сфері культури  відповідного функціонального спрямування щодо кандидатів до складу конкурсної комісії.

 

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь