БАЙКОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

Тернопільська область, Тернопільський район

Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади

Дата: 22.07.2021 08:26
Кількість переглядів: 712

Фото без опису

Байковецька сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Школа мистецтв» Байковецької сільської ради (далі – КЗ «Школа мистецтв») (місце знаходження: вул.  Січових Стрільців, буд. 43, с. Байківці, Тернопільський район, Тернопільська область, 47711, Україна).

Загальні вимоги до кандидатів:  вища фахова освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Особи, які бажають взяти участь в конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу, подають такі документи (на поштову та електронну адресу Байковецької сільської ради або особисто):

  • заяву про участь у конкурсі, з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних", за зразком, що додається;
  • автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
  • оригінали та копії документів про вищу освіту (у разі подання документів особисто) або копії документів засвідчені у встановленому законом порядку;
  • оригінали та копії документів, що посвідчують особу та ідентифікаційного коду (у разі подання документів особисто) або копії документів засвідчені у встановленому законом порядку;
  • два рекомендаційні листи довільної форми;
  • мотиваційний лист довільної форми;
  • державний сертифікат про рівень володіння державною мовою, що видається Національною комісією зі стандартів державної мови, відповідно до Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної».

Публічні презентації проектів програм розвитку КЗ «Школа мистецтв» на один і п’ять років необхідно подати на засідання конкурсної комісії, на якій проводитиметься співбесіда з кандидатами.

Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Дата початку приймання документів: 22 липня 2021 року.

Дата початку формування конкурсної комісії: 22 липня 2021 року.

Документи приймаються за адресою: вул. Січових Стрільців, буд. 43,      с. Байківці, Тернопільський район, Тернопільська область, 47711, кабінет     № 306, відділ юридичної та кадрової роботи Байковецької сільської ради, e-mail: gromada@bsr1653.gov.ua. Довідки за телефоном: 29 62 00.

Конкурсний добір керівника КЗ «Школа мистецтв» складається з таких етапів:

- оголошення конкурсу на посаду директора КЗ «Школа мистецтв»;

- формування складу конкурсної комісії;

- подання документів кандидатами на посаду директора КЗ «Школа мистецтв»;

- добір кандидатів на посаду директора КЗ «Школа мистецтв»;

- призначення директора КЗ «Школа мистецтв».

Після закінчення строку подання документів для участі в конкурсі Байковецька сільська рада оприлюднює подані кандидатами документи  (визначені у даному оголошенні),  на своєму офіційному веб-сайті відповідно до Закону України "Про захист персональних даних".

Конкурсний добір проводиться публічно. Матеріали засідань конкурсної комісії розміщуються на  офіційному веб-сайті сільскої ради.

Конкурсна комісія про проведення свого першого засідання повідомляє кандидатів.

На другому засіданні конкурсна комісія проводить співбесіду з кандидатами, під час якої заслуховує публічні презентації проектів програм розвитку КЗ «Школа мистецтв» на один і п’ять років.

Конкурсна комісія приймає рішення про визначення переможця конкурсу шляхом голосування та оприлюднює його на офіційному веб-сайті Байковецької сільської ради та в інший спосіб.

Відповідно до вимог  статті 21³ Закону України «Про культуру» Байковецька сільська рада приймає пропозиції від громадських організацій відповідного функціонального спрямування щодо кандидатів до складу конкурсної комісії.

ЗРАЗОК заяви кандидата про участь у конкурсі

 

                                                                  Фото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь