БАЙКОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

Тернопільська область, Тернопільський район

Байковецьку громаду визнано взірцевою!

Дата: 21.09.2021 15:25
Кількість переглядів: 670

Фото без опису

В рамках співпраці із проектом USAID "Децентралізація приносить кращі результати DOBRE" одним із важливих напрямів співпраці визначено впровадження ґендерного компоненту в діяльність органу місцевого самоврядування.

Для прийняття ефективних рішень з метою надання якісних послуг мешканцям/-кам територіальної громади забезпечено реалізацію низки рекомендацій провідних експертів/-ток згаданої царини. Зокрема, рішеннями виконавчого комітету визначено куратора Віктора Пульку та організатора – Центр надання соціальних послуг в особі директорки Оксани Яріш цього напрямку роботи, затверджено «План дій із забезпечення ґендерної рівності у Байковецькій сільській раді на 2020-2021 роки». Слід зазначити, що згаданий План містить особливі умови забезпечення наявності гендерних показників діяльності надавачів послуг, врахування їх в розробці та затвердженні місцевих програм та заходів у кожній сфері життєдіяльності громади. Щороку здійснюється моніторинг його виконання та аналізуються проміжні результати.

Успішні кейси сьогодні показують уже галузь освіти, культури, соціальної роботи та соціального забезпечення; ґендерний компонент присутній при розробці проектів місцевого економічного розвитку, співпраці із громадськістю, бюджетній, комунальній та просторовій діяльності. Кожен менеджер органу місцевого самоврядування, комунальних установ має уже навики використання ґендерної канви при організації своєї діяльності завдяки системному підвищенні своїх компетенцій.

Беззаперечно, в розуміння застосування цього важливого компоненту внесли умови, спричинені поширенням карантину в зв’язку із COVID-19. Так, на поверхні першочергових та життєво важливих рішень опинилися питання забезпечення повноважень у сфері надання послуг для найбільш вразливих груп населення: школярів, осіб з інвалідністю, маломобільних груп населення, питання безпеки та екології, зайнятості та профілактики усіх форм насильства, з якими ми достойно справляємося.

Саме за розуміння важливості зазначеного питання та наполегливу працю, за подолані кроки та успішні проекти Байковецьку громаду визнано взірцевою. Цю відзнаку сьогодні сільський голова Анатолій Кулик від імені програми DOBRE вручив директорці Центру надання соціальних послуг Оксані Яріш.

Маємо тверду впевненість в тому, що застосування врядування, орієнтованого на забезпечення рівних прав усіх мешканців та мешканок громади залишиться одним із основних китів, на яких тримається орієнтована на зростання добробуту та якості життя діяльність органу місцевого самоврядування!

Фото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь