БАЙКОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

Тернопільська область, Тернопільський район

Внесено зміни до Програми підтримки громадян, мобілізованих для проходження військової служби в особливий період (членів їх сімей) на 2022 рік

Дата: 04.08.2022 11:44
Кількість переглядів: 1233

Фото без опису

Як ми вже інформували, на засіданні виконавчого комітету Байковецької сільської ради, яке відбулося 3 серпня, було внесено зміни до Програми підтримки громадян, мобілізованих для проходження військової служби в особливий період (членів їх сімей) на 2022 рік. Їх необхідність продиктована різним сприйняттям мешканцями громади окремих положень цього документа.

Отже, відтепер право на отримання одноразової грошової допомоги мають усі громадяни, які з 24 лютого 2022 року були призвані на військову службу під час мобілізації. Звернутися за цією допомогою можуть як зареєстровані жителі, так і ті,  що фактично проживали без реєстрації на території громади до моменту їх мобілізації.

Нагадуємо порядок отримання допомоги. Прийом документів здійснюється через відділ «Центр надання адміністративних послуг» сільської ради та адміністраторів віддалених робочих місць.

Військовослужбовець може звернутися особисто для отримання допомоги. Утім, якщо в нього немає можливості цього зробити, то він може делегувати це право одному з членів сім’ї: дружині (чоловіку), одному з батьків, повнолітній дитині або його законному представнику,  при умові пред’явлення документа, що підтверджує повноваження особи як представника (доручення).

Перелік документів які необхідно подати:

  1. Заяву про надання допомоги на ім’я сільського голови.
  2. Копію паспорта заявника або копія ID-паспорта.
  3. Копію довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (не подається фізичними особами, які через свої релігійні переконання відмовляються від реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному контролюючому органу та мають відповідну відмітку в паспорті);
  4. Довідку про те, що військовослужбовець проходить (проходив) військову службу відповідно до Указу Президента «Про загальну мобілізацію» та/або інший документ, що підтверджує проходження військової служби за призовом під час мобілізації.
  5. У разі звернення за допомогою члена сім’ї, необхідно надати підтверджуючі документи про родинні стосунки:

- для дружини (чоловіка) – свідоцтво про одруження;

- для одного з батьків, дитини – свідоцтво про народження.

  1. У разі якщо військовослужбовець фактично проживав без реєстрації на території громади до моменту його мобілізації, необхідно надати один з таких документів:

- довідку про фактичне місце проживання без реєстрації, яка видається на підставі повідомлення власника будинку, де проживав військовослужбовець або

- акт про проживання військовослужбовця без реєстрації, підписаного старостою та двома сусідами або

- довідки виданою головою ОСББ.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь