БАЙКОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

Тернопільська область, Тернопільський район

На виконавчому комітеті звітували поліцейські офіцери громади

Дата: 23.01.2024 14:36
Кількість переглядів: 226

Фото без опису

    Під час чергового засідання виконавчого комітету Байковецької сільської ради поліцейські офіцери громади Сергій Зимбович та Ігор Мазуранчик прозвітували про результати діяльності у сфері профілактики правопорушень, протидії злочинності та проведення індивідуально-профілактичної роботи за 2023 рік. За словами сільського голови Анатолія Кулика, проєкт «Поліцейський офіцер громади» – це надзвичайно важлива реформа. За короткий час роботи вони вже показали свою високу ефективність.

    Зокрема, у звіті йшлося про те, що головне завдання поліцейського офіцера – підтримувати постійний контакт з мешканцями Байковецької громади, щоденно забезпечувати порядок на своїй території, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень, планувати спільну роботу та разом працювати над тим, щоб громада вдосконалювалася і ставала безпечнішою.

    На звіті був присутній начальник сектору взаємодії з громадами Тернопільського районного управління поліції ГУНП в Тернопільській області Євген Абрамець. Його зокрема, цікавило, як працює реформа в громаді чи є якісь пропозиції, зауваження та чи є покращення у роботі поліцейських офіцерів.

    Під час свого виступу поліцейський офіцер Байковецької громади Сергій Зимбович розповів про стан дотримання правопорядку на поліцейській дільниці та ужитих заходів із запобігання правопорушень. Також ознайомив присутніх із статистикою вчинених правопорушень на території громади та доповів про вжиті заходи щодо недопущення, попередження та реагування на всі правопорушення в межах визначених законом повноважень.

    Офіцери громади налагодили тісну співпрацю з працівниками служби у справах дітей та фахівцями із соціальної роботи з питань контролю за виконанням батьками батьківських обов’язків по догляду за дітьми та їх вихованням, дотриманням законних прав дітей. На постійній основі проводить перевірки сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах з метою недопущення вчинення правопорушень відносно дітей та забезпечення нормальних умов проживання. На території громади вони постійно проводить роботу щодо профілактики правопорушень та злочинів, пов’язаних з пияцтвом, дотриманням правил торгівлі алкогольними напоями, вчинення домашнього насильства, крадіжками, шахрайством та інше.

    Отож, протягом звітного періоду було обслуговано 23/24 виклик та розглянуто 106/131 матеріал.

• Проведено 62 профілактичні роботи у сфері порушень громадської безпеки. Зокрема:

СТ. 152 КУпАП

Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів

СТ. 156 КУпАП

Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами

СТ. 177 КУпАП

Придбання самогону та інших міцних спиртних напоїв домашнього вироблення

• у сфері громадської безпеки – 115 профілактичних робіт;

• у сфері безпеки дорожнього руху – 25;

• у сфері запобігання та протидії домашньому насильству:

• Кількість кривдників, що перебувають на обліку – 48

• Кількість кривдників яких взято на облік у 2023 році - 52

• Винесено обмежувальних приписів стосовно кривдників – 1;

• Складено адміністративних протоколів за порушення ст. 173-2 КУпАП «Вчинення домашнього насильства» - 21;

• Винесено термінових заборонних приписів стосовно кривдника – 19.

Крім того, завжди проводяться профілактичні заходи на тему запобігання домашнього насильства. Триває постійна співпраця з Центром надання соціальних послуг Байковецької сільської ради, Службою в справах дітей Байковецької сільської ради, відділом ведення військового обліку та з питань цивільного захисту Байковецької сільської ради, Службою у справах дітей та сім’ї, Центром соціально-психологічної допомоги, Із спеціалістами з Безоплатної вторинної правничої допомоги, ювенальними поліцейськими та іншими службами.

• На обліку перебуває 17 сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах.

• Профілактично-роз’яснювальна робота здійснена у 6 навчальних закладах громади та серед дорослого населення.

КРИМІНАЛЬНІ ПРАВОПОРУШЕННЯ:

• Внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за матеріалами ПОГ – 7;

• Розкрито кримінальних правопорушень ПОГ самостійно та спільно з іншими структурними підрозділами НПУ - 7;

• Здійснено розслідувань кримінальних проступків у формі дізнання – 2.

    В свою чергу, учасники засідання виконавчого комітету мали змогу ставити питання офіцеру громади щодо його діяльності. Сільський голова Анатолій Кулик позитивно відзначив роботу офіцерів громади та подякував за працю на благо жителів.

    Під час звіту керівники структурних підрозділів також висловились та наголосили, що кращих результатів в роботі вдалося досягти багато, завдяки об’єднанню зусиль, цілковитого взаєморозуміння та взаємодії органу місцевого самоврядування та поліції. Дякуючи поліцейським офіцерам громади питання вдається вирішувати надзвичайно оперативно та якісно. Членами виконкому було одноголосно прийнято рішення даний звіт взяти до відома.

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь