Байковецька громада
Тернопільський район, Тернопільська область

Проект «Етика і психологія сімейного життя»

З 15 січня в закладах загальної середньої освіти розпочалася реалізація спільного проекту відділу освіти та центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Етика та психологія сімейного життя».

Однією із проблем сучасної української молоді є втрата таких сімейних цінностей як родина, батьківство, материнство. Про це свідчать статистичні данні,  збільшення кількості розлучень, відповідно і збільшення кількості  неповних сімей. 

Мета проекту: сприяти процесу цілеспрямованого впливу на особистість з метою формування культури статево-рольової взаємодії; формувати вміння і навички здорового способу життя; здійснювати гігієнічне та статеве виховання в нерозривному зв'язку з моральним вихованням; домогтися розуміння практичного значення знань про шлюб та сім'ю в майбутньому житті.

Робочі моменти заняття:

Перше заняття проведено 16 січня в НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» для учнів 8-11 кл. практичним писхологом Процик Марією Петрівною.

 

 

 

 

 

 

Друге заянття проведено соціальним працівником центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Могильською О.Й.  23.01.18р.  на тему «Психологія особистості», яке дало змогу розширити знання учнів з питання «особистість», «індивід», індивідуальність», що означає бути гідною людиною, як набувати впевненості у собі,  та допомогти учням усвідомити власні недоліки і знайти виправлення методом самовиховання.

Цей проект дасть змогу підростаючому поколінню отримати знання в різних галузях, адже хорошому сім’янину не обійтись без педагогічних, економічних, фізіологічних та медичних знань, для створення міцної, гармонійної сім’ї.« повернутися до списку новин