Екскурсія на «СЕ Борднетце-Україна»
28 лютого 2018 року для учасників дослідницько-експериментальних гуртків НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» (керівники гуртків Шемеля М.А. та Андрієвський В.В.) була організована ознайомча екскурсія на підприємство «СЕ Борднетце-Україна», яке успішно функціонує на території нашої об’єднаної територіальної громади.
Завод входить до концерну Sumitomo Electric Bordnetze — провідного світового виробника кабельної продукції, є одним із найсучасніших підприємств Тернопілля та України, завдяки співпраці із Байковецькою сільською радою стабільно працює на користь економіки Байковецької ОТГ.
На території заводу гуртківців та їхніх наставників супроводжувала фахівець з персоналу Катерина Романовська, яка пояснювала специфіку праці на підприємстві, особливості технологічного процесу, роботи обладнання.
Розпочалася екскурсія інструктажем з техніки безпеки, адже вимоги до охорони праці та техніки безпеки на підприємстві відповідають вимогам Євросоюзу та найвищим світовим стандартам.
Під час екскурсії гуртківців та їхніх наставників було ознайомлено з організаційною побудовою підприємства, процесами виготовлення кабельно-провідникової продукції, продемонстровано можливості виробничих ліній.
Учні із захопленням спостерігали за дружньою атмосферою на виробництві, комфортними умовами праці, позитивним настроєм людей. Всі працівники зайняті своєю роботою, вміло виконують послідовності операцій, в результаті яких виготовляються суцільні кабельні мережі до найсучасніших автомобілів.
Катерина Романовська розповіла про можливості кар’єрного росту працівників. Учні усвідомили, що якщо не боятися труднощів, правильно виконувати свою роботу, прикласти зусилля, можна просуватися від простого робітника до більш високих посад – майстра, начальника зміни.
У екскурсантів було чимало запитань, на які вони отримали вичерпні та цікаві відповіді.
Щиро дякуємо керівництву «СЕ Борднетце-Україна», фахівцю з персоналу заводу Катерині Романовській – приємній, толерантній, комунікабельній людині, яка знає всі особливості виробничих процесів, за організацію і проведення цікавої пізнавальної екскурсії та можливість «зануритися» у реальні умови функціонування сучасного підприємства.
Екскурсія сприяла кращому засвоєнню та розширенню теоретичних знань, здобутих учнями на заняттях гуртків, формуванню наукового світогляду.
Дякуємо за цікаву і приємну зустріч!!!
Надіємося на подальшу співпрацю з метою набуття учнями закладів освіти громади навичок науково-практичної, дослідницько-пошукової діяльності, розвитку навчально-пізнавальних і професійних інтересів, нахилів та здібностей школярів!