БАЙКОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

Тернопільська область, Тернопільський район

Фізика – реально цікава наука

Дата: 13.09.2019 11:11
Кількість переглядів: 572

Фото без опису

Одним із пріоритетних напрямів діяльності Байковецької ОТГ є підвищення якості освіти, модернізація навчальних закладів. Облаштування сучасного кабінету фізики, введення в дію першої в Україні сільської шкільної автоматизованої обсерваторії забезпечили нашим школярам доступ до якісної сучасної освіти, зокрема STEM-освіти. Учні мають змогу реалізовувати свої мрії і починання, проводити науково-дослідні роботи, покращити знання з фізики та астрономії.

12 вересня 2019 року в опорний заклад освіти с. Лозова завітали на спільний урок учні 9 класів нашої громади, щоб доповнити і поглибити свої знання, краще пізнати закони природи, усвідомити взаємодію людини з навколишнім світом.

Керівник міжшкільного методичного об’єднання вчителів математики, фізики та астрономії, вчитель-методист Михайло Шемеля підготував та провів для школярів ряд цікавих демонстрацій з розділу «Магнітні явища», які здійснені з використанням сучасного обладнання кабінету фізики НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ». Це дозволило закріпити і поглибити знання учнів з теми, розвинути вміння дітей спостерігати, узагальнювати та пояснювати фізичні явища.

Під керівництвом своїх наставників Л. Кузь, Т. Маркович, Б.Пруса школярі виконали лабораторну роботу «Складання та випробування електромагніту».

Юні дослідники відповідально й зосереджено працювали, експериментували, розвивали природне прагнення до пізнання, швидко і правильно орієнтувалися у нестандартних ситуаціях, описували хід відповідних дослідів, ставили проблемні запитання, робили висновки.

М. Шемеля ознайомив учнів з роботою потужного телескопа з автонаведенням, сучасним комп’ютерним обладнанням, новими можливостями для дослідження небесних тіл.

Незабаром школярі долучаться до роботи обсерваторії під час занять в астрофізичному гуртку,  здобуватимуть глибші знання про космос, робитимуть фотографії далеких галактик.

Віримо, що серед наших учнів є майбутні науковці та винахідники, які розвиватимуть науково-технічний потенціал України, здійснюватимуть відкриття на міжнародному рівні



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь