БАЙКОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

Тернопільська область, Тернопільський район

Голодомор – незагоєна рана…

Дата: 27.11.2020 09:37
Кількість переглядів: 587

Фото без опису

Кожну четверту суботу листопада Україна поминає жертв Голодомору. Пам'ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Багато сторінок вписано криваво - чорним кольором. Однією з таких сторінок був голод 1932-1933 р. р. Не було ні війни, ні посухи. А була тільки зла воля нелюдів...  Одному Господу відомо скільки невинних людей зійшло у могилу – старих і молодих, дітей і немовлят. І хоча достеменно невідома кількість жертв геноциду – від 3 до 12 мільйонів, але за усю історію людства його вважають найбільшою трагедією. Мало знайдеться не тільки в історії України, а й світу, таких жахливих трагедій, які випали на долю народу найродючішої і найблагодатнішої землі – України. Це не тільки смерть, а й духовна руїна, знищення моральності, втрата ідеалів, занепад культури, рідної мови, традицій, віри.
Голодомор 1932—1933 років — «неопалима купина» — кущ, який ніколи не перестає горіти, рана, що ніколи не загоюється. З кожною жалобною річницею ця рана відновлюється й з’являються нові й нові документальні підтвердження тих жорстоких подій, народжуються прозові й віршовані твори, які передають ті жахіття.
Вшановуючи пам’ять жертв Голодомору українського народу в бібліотеці-філії с. Шляхтинці презентовано книжкову  виставку-пам'ять  «Пам'ять  людська не забуде повік», де представлено документальні книги та статті, публікації-спогади свідків тих жахливих подій, художня література відомих українських письменників.
Ми повинні знати історію свого народу і пам`ять про трагедію має бути вічною.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь