БАЙКОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

Тернопільська область, Тернопільський район

Пам’ятаємо, цінуємо, допомагаємо…

Дата: 05.01.2023 13:09
Кількість переглядів: 234

Фото без опису

1 січня у селі Романівка біля погруддя провідника української нації Степана Бандери сільський голова Анатолій Кулик, звертаючись до присутніх, сказав такі слова:

– Українці – неповторні люди, українці – надзвичайні люди…

Адже, нагадав він, практично всі розвідки країн світу прогнозували, що українська армія після вторгнення російських окупантів не протримається й тижня.

Далі лідер громади зазначив, що наші захисники здивували світ своєю мужністю, своїм героїзмом. Хай і ціною страшних жертв, вони не тільки дали відсіч рашистам, а й почали звільняти свої території.

Саме тому підтримка чоловіків і жінок, котрі стали на захист Батьківщини є надзвичайно важливою. І саме тому сесія сільської ради 17 червня минулого року затвердила Програму підтримки військовослужбовців на 2022 рік. Її мета – надання додаткових соціальних гарантій за рахунок коштів сільського бюджету захисникам та захисницям України, що проживають на території Байковецької громади, та проходять військову службу в режимі воєнного стану.

Відповідно до цього документа у 2022 році 312 військовослужбовцям виплачено допомогу на загальну суму майже 4,7 млн. грн.

Підтримка захисників буде здійснюватися і у 2023 році. Право на отримання одноразової грошової допомоги мають військовослужбовці, які зареєстровані на території громади та які з моменту повномасштабного військового вторгнення російської федерації в Україну (24.02.2022р.):

- були призвані на військову службу за призовом під час мобілізації;

- були призвані на військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період;

- проходять строкову військову службу;

- стали на захист оборони держави у складі добровольчих військових формувань, утворених відповідно до законодавства України, та беруть (брали) про безпосередню участь в забезпеченні здійснення заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації;

- проходять військову службу за контрактом.

Також право на звернення мають внутрішньо переміщені особи, які стали на облік на території громади та були мобілізовані або уклали контракт для проходження військової служби.

Допомога надається один раз протягом року.

Якщо військовослужбовець не має змоги звернутися особисто, це може зробити хтось із членів його (її) сім’ї або представник.

До членів сім’ї належать:

- дружина (чоловік) військовослужбовця;

- повнолітні діти військовослужбовця;

- один з батьків військовослужбовця.

Для отримання допомоги необхідно подати наступні документи:

- Заяву про надання допомоги на ім’я сільського голови.

- Копію паспорта заявника у формі книжечки або ID-картки.

- Копію довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (не додається фізичними особами, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відповідну відмітку в паспорті).

У разі звернення за допомогою члена сім’ї, необхідно надати підтверджуючі документи про родинні стосунки:

- для дружини (чоловіка) – свідоцтво про одруження;

- для одного з батьків, дитини – свідоцтво про народження.

Для військовослужбовців, які проходять військовому службу за призовом під час мобілізації або військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період, або строкову військову службу:

- копію довідки, витягу з наказу виданого територіальним центром комплектування та соціальної підтримки, військовою частиною, органом військового управління, військовим навчальним закладом, установою та організацією Збройних Сил України або іншого документа, що підтверджує проходження відповідного виду військової служби.

Для членів добровольчих військових формувань, утворених відповідно до законодавства України:

- копію довідки про безпосередню участь добровольця або добровольчого формування в забезпеченні здійснення заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації. 

Для військовослужбовців, які проходять військову службу за контрактом:

- копію діючого контракту та/або копію витягу з наказу командира військової частини про зарахування військовослужбовця на військову службу за контрактом або іншого документу, що підтверджує проходження відповідного виду військової служби.

Якщо військовослужбовець є внутрішньо переміщеною особою:

- довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи на території населених пунктів громади.

У випадку звернення представника надається довіреність на представлення інтересів.

Прийом документів здійснюється через відділ «Центр надання адміністративних послуг» сільської ради та адміністраторів віддалених робочих місць.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь